Our Song

pl

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Our Song

Jakość:

Our Song - singel Taylor Swift. Artykuł „Our Song“ w polskiej Wikipedii posiada 51.8 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 87 przypisów oraz 7 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (polskiej).

W czerwcu 2026 artykuł "Our Song" był edytowany przez 2 autorów w polskiej Wikipedii oraz napisany przez 3 autorów we wszystkich wersji językowych.

Od czasu utworzenia artykułu "Our Song" jego treść była napisana przez 4 zarejestrowanych użytkowników polskiej Wikipedii oraz edytowana przez 447 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 44 razy w polskiej Wikipedii oraz cytowany 2305 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Polski): Nr 3851 w maju 2026 roku
  • Globalny: Nr 16201 we wrześniu 2024 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Polski): Nr 53351 w czerwcu 2026 roku
  • Globalny: Nr 85812 w styczniu 2008 roku

Dla danego artykułu znaleziono 22 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
Our Song
88.5714
2Słoweński (sl)
Our Song (pesem)
68.9645
3Portugalski (pt)
Our Song
66.7685
4Rosyjski (ru)
Our Song
55.4351
5Polski (pl)
Our Song
51.8225
6Francuski (fr)
Our Song (chanson de Taylor Swift)
40.89
7Fiński (fi)
Our Song (Taylor Swiftin kappale)
40.5125
8Tajski (th)
อาวเวอร์ซอง (เพลงเทย์เลอร์ สวิฟต์)
40.0043
9Hebrajski (he)
Our Song
38.7584
10Chiński (zh)
我們的歌 (泰勒絲歌曲)
37.2759
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Our Song" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Our Song
1 545 168
2Hiszpański (es)
Our Song
57 753
3Portugalski (pt)
Our Song
28 361
4Włoski (it)
Our Song (Taylor Swift)
19 115
5Chiński (zh)
我們的歌 (泰勒絲歌曲)
13 525
6Turecki (tr)
Our Song
9 367
7Francuski (fr)
Our Song (chanson de Taylor Swift)
9 070
8Wietnamski (vi)
Our Song (bài hát)
7 612
9Perski (fa)
ترانه ما (ترانه تیلور سوئیفت)
6 217
10Rosyjski (ru)
Our Song
5 587
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Our Song" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Our Song
3 789
2Polski (pl)
Our Song
535
3Chiński (zh)
我們的歌 (泰勒絲歌曲)
99
4Hiszpański (es)
Our Song
72
5Wietnamski (vi)
Our Song (bài hát)
59
6Włoski (it)
Our Song (Taylor Swift)
41
7Portugalski (pt)
Our Song
40
8Perski (fa)
ترانه ما (ترانه تیلور سوئیفت)
38
9Rosyjski (ru)
Our Song
33
10Francuski (fr)
Our Song (chanson de Taylor Swift)
29
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Our Song" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Our Song
227
2Hiszpański (es)
Our Song
27
3Włoski (it)
Our Song (Taylor Swift)
27
4Francuski (fr)
Our Song (chanson de Taylor Swift)
26
5Wietnamski (vi)
Our Song (bài hát)
19
6Portugalski (pt)
Our Song
16
7Hebrajski (he)
Our Song
13
8Rosyjski (ru)
Our Song
12
9Turecki (tr)
Our Song
11
10Ukraiński (uk)
Our Song
11
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Our Song" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Polski (pl)
Our Song
2
2Angielski (en)
Our Song
1
3Białoruski (be)
Our Song (песня Тэйлар Свіфт)
0
4Hiszpański (es)
Our Song
0
5Perski (fa)
ترانه ما (ترانه تیلور سوئیفت)
0
6Fiński (fi)
Our Song (Taylor Swiftin kappale)
0
7Francuski (fr)
Our Song (chanson de Taylor Swift)
0
8Hebrajski (he)
Our Song
0
9Chorwacki (hr)
Our Song
0
10Węgierski (hu)
Our Song (Taylor Swift-dal)
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Our Song" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Hebrajski (he)
Our Song
337
2Angielski (en)
Our Song
273
3Rosyjski (ru)
Our Song
192
4Perski (fa)
ترانه ما (ترانه تیلور سوئیفت)
181
5Portugalski (pt)
Our Song
167
6Włoski (it)
Our Song (Taylor Swift)
159
7Chiński (zh)
我們的歌 (泰勒絲歌曲)
118
8Wietnamski (vi)
Our Song (bài hát)
111
9Fiński (fi)
Our Song (Taylor Swiftin kappale)
102
10Tajski (th)
อาวเวอร์ซอง (เพลงเทย์เลอร์ สวิฟต์)
100
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Polski:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Polski:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Polski:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Polski:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Polski:
Globalnie:
Cytowania:
Polski:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
beBiałoruski
Our Song (песня Тэйлар Свіфт)
enAngielski
Our Song
esHiszpański
Our Song
faPerski
ترانه ما (ترانه تیلور سوئیفت)
fiFiński
Our Song (Taylor Swiftin kappale)
frFrancuski
Our Song (chanson de Taylor Swift)
heHebrajski
Our Song
hrChorwacki
Our Song
huWęgierski
Our Song (Taylor Swift-dal)
itWłoski
Our Song (Taylor Swift)
ltLitewski
Our Song (singlas)
plPolski
Our Song
ptPortugalski
Our Song
ruRosyjski
Our Song
slSłoweński
Our Song (pesem)
svSzwedzki
Our Song
thTajski
อาวเวอร์ซอง (เพลงเทย์เลอร์ สวิฟต์)
trTurecki
Our Song
ukUkraiński
Our Song
uzUzbecki
Our Song
viWietnamski
Our Song (bài hát)
zhChiński
我們的歌 (泰勒絲歌曲)

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Polski:
Nr 53351
06.2026
Globalny:
Nr 85812
01.2008

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Polski:
Nr 3851
05.2026
Globalny:
Nr 16201
09.2024

Historia rankingu ZA lokalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W polskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Demokratyczna Republika Konga, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026, Senegal, Zara Larsson, Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X, Mistrzostwa świata w piłce nożnej mężczyzn, Kongo, Sadio Mané, Erling Haaland, Stepan Bandera.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji